Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2009, 02:17   #428
Cytryn
 
Cytryn's Avatar
 
Reputacja: 1 Cytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetny
Te terminy widzę ze są lekko "elastyczne". Czyżby kolejny problem z internetem ? Aż mi się już nie chce w to wierzyć.
Cedryku sam sobie wyznaczasz termin, nikt ci go nie narzuca, i jeszcze nie jesteś w stanie go dotrzymać ? To już powoli się zaczyna robić śmieszne, miło że przyjąłeś nowych nieogranych graczy do "warsztatów" ale to nie znaczy że można sobie aż tak to olewać. Ja rozumiem praca, problemy z netem itp. ale jak wiem że mam robotę i nie będę mógł odpisać to nie piszę "nadrobię we wtorek; wybaczcie jeszcze jednodniową zwlokę" itd. Raz, drugi, trzeci można zrozumieć ale nie po raz n-ty. Sam się uczę, mam sesję, pracuję ale jakoś dam radę znalezć te 30 min dziennie żeby zajrzeć czy coś jest już napisane, dać odpowiedz by nie psuć innym zabawy i nie stopować. Jak wiesz że nie dasz rady bo masz kocioł w pracy to napisz że w tym tygodniu termin odpowiedzi przedłużony do soboty bo nie ogarniam tematu, czy coś takiego. Tak to ja wchodzę staram się zmieścić w terminie (często pisząc od razu po szkole lub po pracy w nocy) i potem patrzę na kolejny tydzień zwłoki, gdzie przez ten tydzień mogłem na spokojnie sobie odpisać a nie się śpieszyć i mnie nerwica łapie po prostu. Nie dziwię się że tyle osób zrezygnowało z tej sesji, bo i ja już jestem blisko rezygnacji. Po prostu uznaje że marnuję swój czas, w którym mógłbym znalezć inną sesję gdzie ludzie podchodzą normalnie do tematu a nie olewka, w dupie z tym i tak się znajdą nowi chętni.
Cedryku nie chcę nudzić i narzekać ale proszę cię bardzo zastanów się czy dasz radę prowadzić to na normalnych zasadach czy nie. Jak nie to napisz, zakończymy sesję albo ja przynajmniej zrezygnuję i każdy znajdzie sobie jakieś inne zajęcie.

Btw. Ja do wtorku nie jestem w stanie pewno odpisać weekend praca+ poniedziałek czad na maxa w szkole.
 
__________________
I wiedzie nas siedem demonów, co nami się karmią...
Cytryn jest offline