Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2009, 12:12   #21
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
Ogłoszenia

Mili państwo. Oto słów prawdy kilka. Pozostały dwa dni do końca tej rekrutacji. Jak już napominałem wcześniej, wyciągam konsekwencje z postaci jakie otrzymałem. Nie uderzam tu w niczyją godność. Broń Boże. Każda karta jest bardzo dobra. Niestety nie mogę przyjąć wszystkich postaci, ponieważ nie potrzebuje takiej ilości SOLO w ekipie. Dziękuje wszystkim za poświęcenie. Oto słów kilka indywidualnej oceny:

Gob1in: Bardzo ładnie zrobiona KP. W zasadzie najlepiej. Wizualnie i treściowo. Zgrabnie ujęte informacje, w których jest idealnie to co powinno być. Gratuluje konstrukcji Punka od strony mechaniki - ładnie wyważona. Awansowany do sesji.

Shathra:
Pomysł na postać bardzo dobry. Czegoś takiego potrzebowałem. Ciekawie rozpisana postać (w nieszczęsnym WordPad). Trochę przegięta pod względem mechanicznym (będą cięcia). Awansowana do sesji.

Szarlej: Ciekawa postać, ale czegoś mi w niej brakło. Zrobiona na poziomie, jednak powyższe okazały się lepsze w tym temacie. Moja propozycja to stworzenie czegoś innego niż SOLO. Brak dostępu do sesji.

Lavi: Zero odzewu na moją prośbę. Kp kompletnie nie przemawia do mnie ze względu na ROLĘ. Brak dostępu do sesji.


Żeby wszystko było jasne i klarowne. Nie potrzebuje więcej SOLO w sesji. Reszta ról jest ogólnie dostępna. Propozycje mile widziane: reporter, dziennikarz, medyk, technik, nomad (typowy a nie pseudo SOLOS), korp...
To tylko propozycje może ktoś ma inny pomysł.



Zgłoszenia przyjmuje jeszcze do 23 stycznia (piątek).




Rekrutacja oficjalnie zostaje dziś zamknięta dla tych, którzy już się dostali. Te osoby mogą się dzisiaj spodziewać dalszych instrukcji w temacie komentarzy i pierwszego posta w sesji.

Dziękuje za uwagę i za włożoną w tworzenie postaci pracę.
 
DrHyde jest offline