Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2009, 00:52   #3
pan Piotruś
 
pan Piotruś's Avatar
 
Reputacja: 1 pan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemu
Usunięte słowo stanowiło fragment cytatu, ale trudno, niechaj będzie (tylko czemu zniknęły też dwa kolejne? Czy "unijna" i "wspólnota" zostały przeze mnie zjedzone w trakcie pisania, czy poleciały przy okazji?).
Obrona tematu?
Proszę bardzo:
Forum to służy do grania. Do grania służą słowa. Ładne słowa, zaś są ładne, gdy je odkryjemy. Zwykle nie zauważamy ich, używając innych, bardziej wyświechtanych.
Nie wiem, czy poprzez wymianę propozycji (których póki co nie widzę), uda się komukolwiek wzbogacić swój repertuar o choćby jedno słowo, do którego zapała entuzjazmem.
Ale spróbować można, skoro zaś istnieje, taka wydzielona przestrzeń, agora, pomyślałem - można pokusić się o swoisty happening - zabawę słowem.
...
Jeśli zaś nie znajdzie się choć jedna osoba, która uważa, że istnieją ładne słowa, temat ten usunę osobiście, by nie kłuł w oczy swą pozbawioną sensu obecnością.
 
pan Piotruś jest offline