Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2009, 18:44   #145
Nimue
 
Nimue's Avatar
 
Reputacja: 1 Nimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputację
Ja chyba... albo nie... a może jednak... wydaje mi się...hmm... spróbuję.

Kampania zakłada kilka sesji powiązanych ze sobą z udziałem w jakiegoś dużego procentu tych samych graczy i NPCów.
Takie rzeczy rzadko się tu dzieją – chyba – poprawcie mnie, za krótki mam staż, by się mądrzyć.

Tobie jak rozumiem chodzi o wykreowanie postaci, która nie byłaby pisana specjalnie pod daną sesję, ale istniała sobie stale w czasie i przestrzeni danego świata gry. W danym momencie, kiedy w dziale rekrutacji widzisz sesję, która cię interesuje, zgłaszasz chęć udziału tejże właśnie postaci?

Pomysł ciekawy

ale:
musiałby się znaleźć „Specjalista” od tła i kolorytu lokalnego, który poświęcałby czas na epizodyczne wystąpienia graczy wyskakujących jak Filip z konopi

ale numer dwa:
czy to byłoby sprawiedliwe wobec osób, które tworzą postać od zera? Twoja byłaby już ukształtowana, doświadczona, miałaby przewagę nad innymi

ale numer trzy:
i tak mi się podoba ta wizja, natchnęła mnie

Powodzenia w szukaniu wprowadzacza.
 
__________________
A quoi ça sert d'être sur la terre?
Nimue jest offline