Wątek: Maturka 2008
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2009, 20:06   #10
Rusty
 
Rusty's Avatar
 
Reputacja: 1 Rusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemu
Nawet nie chciałem wymieniać Diuny, bo i tak byłem pewien, że ktoś to tutaj wrzuci.
No a co do samej matury, to ona generalnie jest chorym pomysłem, ale jeśli miałbym z niej coś zostawić to byłaby to właśnie część ustna. Można mówić co się chce, ale uczymy się przy okazji jedynej rzeczy, która może nam się w późniejszym życiu przydać. Wielka szkoda, że nie robi się takich zadań podczas trzech lat nauki w liceum, a dopiero na samym końcu, ale taka już jest ta nasza patologiczna oświata.
Prezentacja to trudna sprawa, a patrząc na studentów z mojego roku (zarządzanie i prawo - więc generalnie dziedziny wymagające umiejętności przekazywania informacji), którzy panikują na wieść o egzaminie w formie ustnej. Ograniczona treść to też wcale nie taka głupia sprawa, ja osobiście cieszyłem się, bo inaczej za nic nie musiałbym swojej skracać i skupiać się na konkretach.
 
__________________
And the dance continuous.

Obecnie nieobecny.
Rusty jest offline