Wątek: Maturka 2008
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2009, 20:38   #11
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Rusty Zobacz post
No a co do samej matury, to ona generalnie jest chorym pomysłem, ale jeśli miałbym z niej coś zostawić to byłaby to właśnie część ustna. Można mówić co się chce, ale uczymy się przy okazji jedynej rzeczy, która może nam się w późniejszym życiu przydać. Wielka szkoda, że nie robi się takich zadań podczas trzech lat nauki w liceum, a dopiero na samym końcu, ale taka już jest ta nasza patologiczna oświata.
Ja nie mam nic przeciwko samemu egzaminowi ustnemu, który zawsze w polskim szkolnictwie istniał. Wręcz uważam, że jest bardzo potrzebny. Jestem tylko przeciwny formie, w jakiej aktualnie się go przeprowadza (czyli, tylko 15 minut na całą prezentację; według mnie ilość czasu powinna być na nią dowolna).
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.
Chrapek jest offline