Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2009, 22:45   #12
pan Piotruś
 
pan Piotruś's Avatar
 
Reputacja: 1 pan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemu
Gettor - igła jest wyrazem o ostrej wymowie, przynajmniej w miom mniemaniu; mówiąc i`gła czuję niemal na skórze jej ostrość.
Migdael - chrupki - PRZYMIOTNIK - Wiktor (Żwikiewicz) nie jest może odkrywcą tego wyrazu w formie przymiotnika, ale strasznie fajnie brzmi zdanie wypełnione chrupkim dźwiękiem np.: deptanej zamrożonej trawy.
Aschaar - nowotworzenie słów nie jest póki co zabronione (a nawet wskazane w czasach ustawicznego zabijania języka), jeśli jesteś w stanie stworzyć słowo nie dość, że użyteczne to jeszcze ładne (In Your Humble Opinion) - proszę bardzo.
Shatra - pysznie, lecz pytanie, czy znasz Zuzię (a może to Ty jesteś Zuzia?), która czuję wilgoć?
Junior - dziękuję za wyjaśnienie, sam nie zrobiłbym tego lepiej - bardzo to ŁADNIE z twojej strony (usmiech kota z Cheeshire)

Rozszerzone uzasadnienia słów ładnych:
Marysia (Peszek) - w swoim utworze zaczynającym się od nieszczęsnych (zapewne homoseksualnych) istot z unijnej wspólnoty, które "jej powiedziały", że "ładne słowa to:" jako pierwsze wymienia "korelację". Polecam całą płytę.
Lafirynda - samo brzmienie jest ładne, autorka przypisania słowu etykiety "ładne" swego czasu obudziła we mnie głód ładnych słów - stąd jej obecność. Wymowa "r" bywa różna - Gosia wymawia tę głoskę jako cos między niemym "r", a "y", lub po prostu je "zjada".
Co zaś dotyczy Kocyka - jestem zaskoczony tym odkryciem, dopiero czytając w poście wydobyłem z głębin podświadomości fragment tejże reklamy. Kocyk wiele zyskuje na "ciepłej" intonacji - mozliwe, że właśnie ona stanowi klucz do zdefiniowania "ładności".

A teraz najważniejsze pytanie:
Czy poza jałową, lecz jakże miłą wymianą zdań, ten temat ma w waszym mniemaniu jakiś sens?
 
pan Piotruś jest offline