Wątek: Maturka 2008
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2009, 16:47   #12
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
;D ja tam uwielbiam wystąpienia ustne spędzam dużo czasu na scenie i ogólnie jestem dość pewny siebie więc ze śmiechem patrze na moich kolegów którzy są tacy przerażeni tym wszystkim hehehehe.

Cytat:
Napisał Chrapek Zobacz post
Jestem tylko przeciwny formie, w jakiej aktualnie się go przeprowadza (czyli, tylko 15 minut na całą prezentację; według mnie ilość czasu powinna być na nią dowolna).
hehehe chrapek, a wiesz, że masa ludzi nie ma zielonego pojęcia co w ogóle w tej prezentacji powiedzieć?? Wiele osób zastanawia się, bosze co ja będe mówił, przez całe 15 minut, do tego ta ciiiiiiszaaaa .....wybaczcie, że dwie wiadomosci pod sobą, ale nie wiedziałem jak cytat wrzucić do starej Jak by ktoś mógł to przerobić, to byłbym wdzięczny


/Scalone. Wystarczy cytat skopiować, i wkleić między tagi [ quote] [ /quote], albo posłużyć się ikonką dostępną w menu odpowiedzi - wtedy tagi pojawiają się automatycznie i wystarczy wkleić tekst w środek.

Pozdrawiam
-M-
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez Milly : 20-01-2009 o 17:02.
JPCannon jest offline