Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2009, 22:32   #1124
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Czkajcie, czekajcie.... może jednak uda mi się Was poprzebijać.

Widzicie orka ostro gmerającego w kuferku, którego jeszcze przed chwilą tam nie było. Wylatują zeń wspomniane wcześniej fortepiany i katapulty.

Na końcu słyszycie dumne "Mam", po czym na twarzy zielonego wykwita szeroki uśmiech... w jego dłoni zawisło różowe coś co bardziej nadaje się na plątaninę sznureczków niż na bieliznę... w dodatku w przedniej części tego czegoś widnieje uśmiechnięta facjata różowego słonia... tylko z jakąś taką trąbką karłowatą

- No co ... to dla Vireless'a!
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline