Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2009, 17:34   #1126
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Dzisiaj napisałam zamiast; "poziom hałasu został przekroczony"... "poziom Chaosu został przekroczony"... I tak, pan kierownik wskazał mi tę pomyłkę [ciekawe jak polskie prawo karze zbyt duży poziom Chaosu...]

Nie sądziłam że kiedykolwiek to powiem, ale: jeśli zobaczę w tej drużynie jeszcze jednego elfa to oszaleję!!! Starczy! [gah, nie mogę molestować całej drużyny, jednego, dwóch, trzech, czterech, ale całą drużynę, to już podejrzane, poziom przekroczony! ]
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline