Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2009, 21:39   #15
pan Piotruś
 
pan Piotruś's Avatar
 
Reputacja: 1 pan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemu
Nie chcąc polemizować, tłumaczyć się, czy też przekomarzać, postanawiam, że dla dobra słów pora zakończyć temat całkowicie i permanentnie, bo, gdyż, ponieważ, jak mniemam i wogóle humble, odzew ze strony odbiorców mi nie odpowiada, uważam, że wszyscy zawiedliście mnie okrutnie.
No może z wyjątkiem wyżej podpisanego, który jako strażnik prawa i moralności na forum znalazł czas, by napisać rzeczowego posta udowadniając swoją rację (której udowadniać nie musiał - po prostu zapomniałem o politycznej poprawności).
Tak czy inaczej, jestem rozczarowany (może dlatego, że ani magistrem, ani nawet inżynierem nie jestem - to zapewne źródło mojego wewnętrznego gniewu) i kategorycznie żądam usunięcia tematu.
 
pan Piotruś jest offline