Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2009, 17:34   #1157
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Haha! Dzięki Szarlej, traktuję to jako komplement, bo naprawdę starałem się nie być upierdliwym człowiekiem

A ja mam propozycję. Zorganizujmy sesję na bieżąco, że tak powiem. Przez jakiś komunikator czy coś. Problemem byłby wspólny termin, ale chyba każdy by coś wykombinował.
Almena jako emg oczywiście Wtedy ustaliłoby się kolejność odpisywania, kto kiedy i gitara. Oczywiście jeżeli ze mną, to bez Kejsi.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline