Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2009, 19:41   #3
joozio
 
Reputacja: 1 joozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumny
Oczywiście,
Otóż Projekt Tromlith,zakłada stworzenie kilku gier, między innymi RPG, w świecie przyszłości. Jest on trochę zainspirowany Warhamerem 40k, ale cała mechanika i świat są stawiane na nowo. Dlaczego "są" stwarzane, a nie stworzone? Bo jak wcześniej napisałem to projekt. Nazwa projektu jest robocza. Na razie piszemy "core" całego świata. Dopiero od świata będziemy tworzyć kolejno RPG,Bitewniaka, i zobaczymy co jeszcze. Dlaczego Projekt miałby się szczególnie wyróżniać? Ano, dlatego, że nie będzie to świat/system jednego, bądź dwóch autorów. Jest to projekt, w którym może uczesticzyć każdy. Dosłownie, każdy. Ten link na który tak niechętnie, patrzysz to także forum. Z tym wyjątkiem że jest poświęcone dla ludzi chcących uczesticzyć w projekcie. Oczywiście projekt może ulegać zmianom,co więcej licznym zmianom. Nasz plan zakłada, że jeżeli otrzymamy, dużo pomocy "zewnętrznej" to bardzo szybko zrobimy coś co nie będzie się nikomu kojażyć z żadnym innym systemem.
Dostałem upomnienie, i to nie tylko odpowiedź na pytanie postawione na forum , ale też odpowiedź na ostrzerzenie które dostałem.

W razie pytań, proszę zwrócić się na ten link wyżej. Tam znajdziecie więcej info. Radzę też przeczytać dział poświęcony samemu projektowi, gdyż, nie wyczerpałem tu tematu.

Pozdrawiam
Joozio
 

Ostatnio edytowane przez joozio : 22-01-2009 o 22:39.
joozio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem