Wątek: Jaka sesja?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2009, 22:25   #1
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Jaka sesja?

Witam. Pytanie w sondzie jakie jest każdy widzi.

Otóż mam trzy pomysły na sesję i nie wiem, za który najpierw się zabrać. Dlatego też stworzyłem tę ankietę.

Bramka nr 1:

Sesja piracka - tzn. standard: Karaiby, morze, Tortuga, i klimat jak z PotC, tylko, że jedynie klimat sesji taki jak w filmie.

Bramka nr 2:

Sesja Monastyra, którego nieco mało na LI niestety, a który bardzo mi się spodobał. System polski, o bardzo ciekawym świecie. Wymagana jego znajomość, może być pobieżna.

Bramka nr 3:

Sesja w średniowieczu, Dolny Śląsk i okolice, w okresie wojen husyckich. Przyjmijmy że świat przedstawiony podobny nieco do tego z "Trylogii husyckiej" Sapkowskiego.

Wasz wybór, czekam 2 tyg. na głosy. Bo wtedy kończy mi się sesja.

PS.Chętnie poprowadziłbym sesję z 2 MG.

Pozdrawiam merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline