Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2009, 23:51   #3
Thanthien Deadwhite
 
Thanthien Deadwhite's Avatar
 
Reputacja: 1 Thanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumny
"Krasnolud dostał cios prosto w swą męskość, jednak ręka Arveene osłabiona alkoholem nie osiągnęła zamierzonego celu. Krasnolud tylko wybuchnął śmiechem. Po chwili jednak jego śmiech zamienił się w charczenie. Bardka zobaczyła jak na gardle brodacza pojawia się krótki, zakrzywione ostrze. Po chwili krasnolud osunął się na ziemie, a na Arvenne patrzał jego morderca.

- Cholera Siostra! Już niżej upaść nie mogłaś?! - krzyknął z głupawym uśmiechem na twarzy."

***

Witam Nie jest to bynajmniej poproszenie o dołączenie do sesji, ale skoro Buka już dwukrotnie wspomniała o mojej postaci Tilianie Starag to nie mogłem się powstrzymać Tak by właśnie skończył żywot ów krasnal jakby był tam Tilian, niestety Arveene będzie musiała poradzić sobie bez niego

Fajnie, że sesja wam ruszyła Będę sobie ją czytał w wolnych chwilach Buko ładniejszy portret miałaś poprzednio Wiesz o jaki mi chodzi

Życzę powodzenia
 
__________________
"Stajesz się odpowiedzialny za to co oswoiłeś" xD

"Boleść jest kamieniem szlifierskim dla silnego ducha."
Thanthien Deadwhite jest offline