Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2009, 11:53   #405
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
- Słuchaj "Dziadek". Reszta pójdzie przetrząsnąć dom naszych byłych gospodyń (lekko pociekła mu jedna łza) natomiast JA i ty drogi "dziaduniu" musimy na szybko obmyślić plan. Na obecną chwile mam dwa plany i każdy jest szalony oraz 1 standardowy. Ten zwykły to aby po prostu przedzierać się między zaułkami. Od przeszkody do przeszkody. Jest nas tylu, że akurat będziemy mieli oczy dookoła głowy ... natomiast jeśli chodzi o szalone to pierwszy jest taki, że wystawię białą flagę i będę chciał się dogadać z czołgistą (tu pojawił się lekki i nie na długo uśmiech szaleńca będącego czymś naprawdę rozbawionym). Druga opcja to odwracamy uwagę czołgisty od naszej drogi ucieczki czyli parkingu a potem naszego auta. Panie miały jakiś sprzęt, nie miałem czasu się przyjrzeć, ale musiały an czymś podgrzewać posiłki. Może jakaś butla z gazem, może paliwko w postaci nafty do koktaila. Może coś innego co by było można użyć do "dezinformacji" wroga.

Haze tylko spojrzał po wszystkich i czekał na odpowiedź Carver lub kogoś z jego drużyny.
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!
Ragnaak jest offline