Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2009, 16:13   #5
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Dobra, mam już kilka KP. Teraz tak; możliwe że założę wątek sesji i dam pierwszy post za kilka dni [w niedzielę?]. Najpierw wszyscy muszą dać swój pierwszy post, potem dopiero uzupełniacie sobie tworzenie Miejsca!!! Musicie wiedzieć kto jest jakiej rasy, czy mag czy wojownik, żebyście mogli wybrać sobie trafnie pewne właściwości Miejsca!

Także ja dam pierwszy post - wy musicie mieć wówczas tylko KP no i ewentualnie Bestię jeśli ma mieć mieć skill 'wierność', bo będzie za wami łazić wszędzie [w pierwszym waszym poście też będzie]
A tak dopracowane wszystko na start będzie ok środy pewnie - kilku graczy wtedy wraca z wyjazdu.

Zapomniałam o texcie miesiąca... Z serii "elfy budują nam drogi".
A; Na tym projekcie co mi przekazaliście były wzdłuż drogi jakieś kółka, chyba błąd programu, ale już je usunęłam! ^__^
K: ......usunęłaś podpory wiaduktu....? [totalna zgacha]


Innym wcześniejszym dobrym textem było:
K; [z niezadowoleniem wskazuje palcem ewidentną falistość na mapie] Nie wciśniesz mi kitu, że to jest prosto!
A; WCISNĘ!!!
K; ....[chwila totalnego niedowierzania, cisza na sali] ... [podpisuje]
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.

Ostatnio edytowane przez Almena : 23-01-2009 o 18:03.
Almena jest offline