Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2009, 19:50   #6
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Dobry pomysł, właściwie i tak miałem aktualizować pierwszy post zamieszkają notki o pomieszczeniach dziedziny, jej plan, ważniejsze miejsca które odwiedzicie jednakże nie wpadłem na to, aby zamieszczać notki o postaciach których jest całkiem sporo, samych magów Fundacji Białych Kruków 10 + wasze postacie.
Pierwszy spis pojawi się po moim drugim czy trzecim poście – aby nie wyprzedzać informacji w komentarzach które ujawnią się (albo i nie ) w następnej kolejce.

Posty się edytuje, staraj nie dublować

Edit: Asenat, PW znowu się psuje. Otrzymano odpowiedzi na pytania?
Aby było zabawniej skrzynka PW się mi zapycha i nie mogę jak na razie jej poczyścić. Heh. Dobrze, że jeszcze mam trochę miejsca.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.

Ostatnio edytowane przez Johan Watherman : 24-01-2009 o 20:15.
Johan Watherman jest offline