Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2009, 00:37   #23
negative hu_man
 
negative hu_man's Avatar
 
Reputacja: 1 negative hu_man nie jest za bardzo znanynegative hu_man nie jest za bardzo znany
Starając opanować zawroty głowy, poszła napić się wody.
Opanowując drżenie rąk napisała SMSa do Fleur i Marka: 'Żyjecie?, jeśli tak, to przyjedźcie', po czym zasłoniła okna i poszła do pracowni.

Kilkadziesiąt minut później, słysząc jak do mieszkania ktoś wchodzi chwyciła przygotowany, i wyczyszczony po kilku miesiącach zalegania w szufladzie pistolet gazowy, lecz widząc przybyłych przyjaciół odetchnęła z ulgą.
- Cześć, słuchajcie widzieliście coś dziwnego jak jechaliście do mnie? - Zapytała pomijając powitanie.
Słuchając relacji Fleur i Marka Rosa zbladła, lekki ironiczny uśmieszek mignął na jej wargach, wyszła z pokoju, by za chwilę wrócić w czarnych płaszczu do kostek, z równie czarną chustką zakrywającą usta, w jednej dłoni trzymając broń, z w drugiej chustki na przyjaciół.
Podała im je, a oni chichocząc zawiązali je na swych twarzach.
- Rozwiązanie może czaić się w mieszkaniu mojego nowego sąsiada - Powiedziała Rosa, i ruszyła ku drzwiom.
 
__________________
Ja naprawdę lękam się tego, że mam pięć palców u ręki. Dlaczego w ogóle palec? Nic dla mnie bardziej fantastycznego, jak że tu i teraz jestem jaki jestem określony, konkretny, taki akurat, a nie inny.
negative hu_man jest offline