Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2009, 15:34   #117
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Znowu napiszę krótko, ale nieco dłużej niż poprzednio.
Obawiam się, że to już koniec. Tym razem definitywny. Rezygnuję z sesji z wielu powodów. Jednym z nich było znudzenie, ale dopiero niedawno odkryłem co tak naprawdę mnie przynudzało. Był tym klimat tej sesji. Najwyraźniej nie trawię alternatywnej przyszłości i preferuję zwykłe fantasy lub sci-fi. Zauważyłem, że Malak przestał odgrywać w historii jakąkolwiek istotną rolę. Skoro tak doszedłem do wniosku, że moje odejście będzie raczej niewielką stratą.
Początek Die Mauer był świetny, ale im dalej w las tym więcej kup (mniej wulgarna wersja). Poza światem i jakością (żebyście nie odebrali tego źle skonkretyzuję, iż według mnie to wciąż dobra sesja, ale miała szansę na bycie doskonałą) doszły jeszcze kwestie porozumiewawcze. Tak naprawdę od samego początku do końca nigdy nie dogadałem się z pozostałymi graczami (wyjątek to Gobl1in, z którym jeszcze się dobrze nie zaznajomiłem). Ostatecznie nie ma sensu tak dalej tego ciągnąć na siłę.
Żegnam, pozdrawiam i życzę miłej dalszej gry.
 
wojto16 jest offline