Wątek: Arka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2006, 23:01   #15
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
[scroll:bdcc3f5486][fade:bdcc3f5486]FASTEN SEAT BELTS[/fade:bdcc3f5486][/scroll:bdcc3f5486]
[user=170,1420,1413] - Dzięki - powiedziała i usiadła obok Ciebie. - Nie spodziewałam się, że wygram, a tu proszę. Tylko ten lot przeżyć i będę mogła zobaczyć Szwecję. - Kinga zrzuciła też z siebie rozpinany sweterek zostając w t-shircie z nadrukiem "300% normy". Torbę położyła pod siedzenie i wygodniej usiadła w fotelu. Przypatrzyłeś się jej teraz bardziej i coraz bardziej utwierdzasz się w przekonaniu, że ten lot zapowiada się BARDZO ciekawie[/user]
[user=561,1420,1413] - Współczesne thrillery jakoś do mnie nie przemawiają. Nawet "Kod Leonarda" przebrnąłem, i "Czerwonego Smoka" Harrisa, ale to nie to. Osobiście lubię Kinga - konstrukcja akcji, intrygi oraz powiązanie z naszym światem. Osobiście polecam - również uśmiechnął się do Ciebie. Słyszycie jak stewardessa zapowiada przygotowania do lotu. Ale nie było to ciekawe, jeśli zestawi się to z błękitem oczu Daniela[/user]
[scroll:bdcc3f5486][fade:bdcc3f5486]FASTEN SEAT BELTS[/fade:bdcc3f5486][/scroll:bdcc3f5486]
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline