Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2009, 17:40   #121
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Skoro już się mnie obwinia za zapoznanie Yasia z MtG (zuooo ) to odpowiem na pytania tutaj jak umiem:

Zacznę może od tych lądów: mogą się one znaleźć na cmentarzu na trzy różne sposoby:

1. Wyrzucone z ręki za pomocą czegoś takiego:


2. Poświęcenie lądu za pomocą stworka/czaru:


3. Zniszczenie lądu przez przeciwnika:


A jeśli chodzi o dylemat czarno-zielony to powiem Ci że każdy gra tym co lubi.
Ja gram czarnymi bo mi się podobają zombiaki, czary na wskrzeszanie, niszczenie stworów i wyrzucanie kart przeciwnikowi z ręki. Jest też duże zastosowanie cmentarza, zarówno Twojego, jak i przeciwnika.

Natomiast z tego co wiem o zielonych, to koncentrują się na mocy stworków - dużo ataku i obrony za małą cenę many. Mają też czary przywracające życie i sporo ze stworów tego koloru ma trample (czyli jak stwór zabije stwora go blokującego i zostanie mu jeszcze trochę ataku, to te pozostałe punkty ranią gracza).
Jednak to wszystko co wiem o tym kolorze
 
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem