Wątek: Arka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2006, 23:36   #19
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
[scroll:ec8e34141c]FASTEN SEAT BELTS[/scroll:ec8e34141c]
[user=561]- Zgadza się, nie lecę pierwszy raz - odparł Daniel. - Jestem z firmy konsultingowej, której praca polega na doradzaniu klientom, a mamy ich wszędzie w Europie. Obecnie jestem na zasłużonym urlopie i to w dodatku za darmo i we wspaniałym towarzystwie. - Daniel spojrzał się na Ciebie jednocześnie zapinając pas.[/user]
[user=170,1420,1413] - Nie, nie byłam. U nas w Małkini nie ma perspektyw i nie ma się gdzie wyrwać - przerwała patrząc na świecący napis nad drzwiami. Popatrzyła bezradnie na klamry wokół siebie i nieporadnie próbowała się zapiąć w pas, ale nie wychodziło jej to wybitnie. [/user]
[user=41,1420,1413] Dżwięki "Carminy Burany" wdarły się w twoje uszy. Nie słyszałeś więc dżwięku zamykanych drzwi oraz odpalenia silników. Chór głosowy zaczął niskim głosem przechodzić w bardziej krzykliwe tonacje. Ty w tym czasie patrzyłeś na bilet, na którym nie było wiele. Ot, miejsca docelowe, numer lotu - 565, zaznaczenie, że bilet na okaziciela w ramach promocji WizzAir!. Oraz oczywiście cała strona maczkiem, czego to nie można przewozić i jakie są rozmaite regulacje prawne. Na broszurce też wiele nie ma - typowa reklamówka zachęcająca do korzystania z firmy WizzAir!, promocje oraz roześmiane twarze kobiet i mężczyzn. Jednym słowem śmieć.[/user]
[scroll:ec8e34141c]FASTEN SEAT BELTS[/scroll:ec8e34141c]
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline