Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2009, 11:29   #1
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
[Warhammer] Popioły Middenheim

Warhammer „Ścieżki potępionych” Akt I
„Popioły Middenheim”




Middenheim, miasto Białego Wilka, założone przez boga Ulryka, spoczywające na skale Fauschlagu. Jest jednym z największych miast Imperium i niezdobytą (dotychczas) warownią. Podczas ataku Archeona miasto doznało wielu krzywd. Najbardziej ucierpiała północna część miasta, której mury zapadły się pod wpływem lawiny. Większość wschodniej części miasta została zmieciona z powierzchni ziemi przez działa piekielne. Po 15 dniach siły Chaosu wycofały się i przegrupowały wobec nadchodzącego wsparcia dla oblężonego miasta. Graf Borys Todbringer ruszył w pościg za przeciwnikiem z kwiatem swojego rycerstwa. Mnóstwo chłopów, mieszkańców okolicznych miasteczek i wędrowców zaczęło gromadzić się za murami twierdzy. Najazd chaosu zniszczył ich domy i pola uprawne. Ci którzy to przeżyli byli prawdziwymi szczęściarzami. Gromadzili się w grupy by móc bezpiecznie dotrzeć do miasta elektora. Wśród nich wy, nieszczęśnicy którzy przetrwali atak zwierzoludzi na pobliską osadę i którzy zostali tutaj wysłani z misją od umierającego kapłana Sigmara. W ostatnich minutach swojego życia, przekazał on wam pewną ikonę, przedstawiającą postać z młotem w rękach. Mówił, że jest bardzo ważne, żeby ten obraz dotarł do sanktuarium boga Imperium jak najszybciej i w nienaruszonym stanie. Tak też i wy dostaliście się na pola otaczające olbrzymią skałę, która wyglądała jak wyspa błogosławieństwa nad zniszczoną dookoła ziemią. Spalone uprawy, zniszczone budynki i ziemia wskazywał wyraźnie co się działo dookoła miasta Białego Wilka przez ostatnie kilkanaście dni. Minie wiele lat zanim Middenheim odzyska dawną świetność.

DRODZY GRACZE, chciałbym was zaprosić do mojej pierwszej internetowej sesji w świecie Bojowego Młota. Sesję tę tworzę głównie dla osób, które chcą się zaznajomić z systemem, jednak dopuszczam także możliwość przystąpienia bardziej doświadczonych graczy. Jedynym wymogiem jest nieznajomość kampanii Ścieżki Przeklętych. Bowiem wydarzeń z tej kampanii będzie dotyczyć sesja. Zawsze marzyłem by ją poprowadzić i będzie to zarówno dla mnie jak i dla nowych graczy wspaniała możliwość do poprawy swoich umiejętności jako MG i gracz.

Odpowiem na wszystkie pytania i chętnie pomogę stworzyć kartę postaci. Poszukuje 5 graczy, ale jeżeli będzie duże zainteresowanie to dopuszczam możliwość wzięcia większej liczby osób. Może się też zdarzyć tak, że będę musiał dokonać wyboru. Oceniać będę ciekawość postaci, składność historii i ogólną budowę karty. Oczywiście dla nie znających systemu istnieje taryfa ulgowa. Od nich wymagam jedynie ciekawej historii.
Posiadam podręcznik główny do Warhamera, Bestiariusz, Popioły Middenheim oczywiście i to z tych ksiąg będę głównie korzystał.
Na karty czekam dwa tygodnie. Życzę miłej zabawy i mam nadzieje, że was nie zawiodę.

P.S Na trzy najciekawsze i najlepsze historie czeka niespodzianka. Pewien sposób odwdzięczenia się za waszą ciężką pracę. Dlatego proponuje się do nich przyłożyć.

P.P.S Rzeczywiście zapomniałem dodać moich kontaktów;p
KP można wysyłać na PW
Email: quki@vp.pl
GG: w sprawie pomocy przy tworzeniu postaci 8657426
 
__________________
you will never walk alone

Ostatnio edytowane przez Noraku : 27-01-2009 o 11:44.
Noraku jest offline