Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2009, 19:25   #5
Rusty
 
Rusty's Avatar
 
Reputacja: 1 Rusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemu
Jeśli nikt nie wymienił tu Gears of War. To najlepiej w ogóle ich nie słuchaj. :P
No właśnie Gears of War to pierwsza gra jaką bym polecił, potem Call of Duty (jeśli strzelanie Cię nie nudzi) - w te dwie gry można łupać i łupać po sieci.
Potem wrzuciłbym Turoka (bo ma strasznie fajny system walki, skradania i świetnie rozwiązaną sprawę dinozaurów). Dalej Fallouta, nowe GTA. Dużo osób zachwala nowego Prince of Persia, dla mnie to jednak za łatwa gra. No ale jeśli lubisz "te klimaty" powinno Cię satysfakcjonować.

Fable zdecydowanie nie polecam. To po prostu ta sama gra co jedynka, ale z lepszą grafiką. Tam naprawdę nic poza oprawą nie uległo zmianie.

Jeśli masz z kim grać to polecam Army of Two (przejście tej gry w duecie to jedna z najlepszych rzeczy, która spotkała mnie od kiedy mam tą konsolę).

Jak chcesz sobie wszystko totalnie porozwalać i jesteś fanem Star Wars - Force Unleashed.

No i tyle, nie będę Cię zarzucał za dużą ilością tytułów, bo to raczej w wyborze konkretnej gry nie pomoże. Spora część z tych, które tu wrzuciłem nie jest już pierwszej młodości, więc można je dostać po znacznie niższych cenach.
Życzę miłej gry.
 
__________________
And the dance continuous.

Obecnie nieobecny.
Rusty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem