Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2009, 21:00   #22
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Posiadam podręcznik gracza do trzeciej edycji (angielska wersja), grałem w Baldur's Gate II (fajna gierka), zagłębiam się powoli w tajniki świata Tais, czy to wystarczy do zagrania w realiach D&D? Jeśli tak to biorę się do roboty i tworzę kartę postaci (koncept już mam).
Ogólnie rzecz biorąc..nie mam nic przeciwko nowicjuszom w D&D (lub w RPG ogólnie)...Odyseja zaczynała u mnie przygodę z D&D, właśnie od pierwszej części tej sesji.

Cytat:
Jeszcze jedno pytanie, czy klimat i przyroda Tais to raczej odpowiedniki umiarkowanych sfer klimatycznych, czy może to zniszczona przez magię półpustynna kraina?
Tais jako planeta dysponuje szeregiem standardowych stref klimatycznych. Obszar w kórym obecnie toczy się przygoda to strefa umiarkowana, aczkolwiek kataklizm wywołał wiele miejscowych anomalii pogodowych i klimatycznych.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline