Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2009, 13:28   #7
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Po wykonaniu pewnych czynności muszę stwierdzić, że sytuacja opisana przez Milly zdaje się najlepiej opisywać to co się dzieje z moim komputerem - po obejrzeniu podglądu zdarzeń wyskakuje cała masa informacji o błędach

W chwili obecnej komputer mi się skanuje w poszukiwaniu i naprawie bad sektorów, jednak nie HD Tune, lecz Victoria 4.3 a szacowany czas zakończenia to jakieś 150godzin

Edit - czas zmniejszył się do 30godzin, więc sądzę, że w sobotę będę już wiedział czy pomogło

Tak na marginesie to nie tak dużo mam tych bad sektorów - na 43 tys. sprawdzanych tylko 49 jest określone jako bad.

Edit2 - gdzieś w międzyczasie (po ok. 4 godzinach) komputer mi się... zresetował i całe skanowanie szlag trafił

Dodatkowo komputer mi gdzieś zgubił przez to skanowanie część sterowników i stwierdziłem że nie będę próbował go naprawiać.
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 30-01-2009 o 21:22.
Gettor jest offline