Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2009, 19:40   #4
Faurin
 
Faurin's Avatar
 
Reputacja: 1 Faurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znany
Piszę się na to. Jednak liczę na porządną sesję. Jestem zagorzałym fanem Gothic'a, więc nie chcę by sesja była byle jaka. Sądzę że nie tylko ja, ale i inni znają świat i reali Gothic'a na wylot więc wierzę że i ty znasz tak samo jak ja badź też lepiej Kolonie Karną. Mam jedno pytanie. Czy gra dzieje się zaraz po utworzeniu bariery? Czy jest już kompletnie opanowana przez więźniów? Czy jest tylko Stary Obóz czy może powstały już inne? Jak tak to jakie? Czy sesja będzie też oparta o mod "Mroczne Tajemnice"? Czy Xardas jest w Kręgu Magów Ognia, w wieży na środku jeziora czy też tej na terytorium orków? Co wiadomo o Śniącym? Wystąpi w jakimś stopniu w sesji? Gdzie zaczniemy sesje? Nie chodzi o konkretne miejsce tylko chodzi mi o to czy będzie to na Placu Wymiany czy teżw innym miejscu? Czy poszerzysz trochę teren gry? Czy klasztor zmiennokształtnych będzie już opuszczony czy też będą w nim rezydowali jeszcze prawowici gospodarze? No i w końcu czy w obozie największa szychą jest Gomez czy dopero nią zostanie?
Ufff... miało być jedno Proszę, rozwiej moje wszelaki wątpliwości i odpowiedz na pytania. KP dostaniesz jutro
 
__________________
Nobody know who I realy am...
Faurin jest offline