Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2006, 20:27   #21
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Nie, nie potrzeba konkretnej liczby, zresztą kart już mam nadmiar, tylko je teraz kwalifikuje wg znanych mi tylko kryteriów . Pytalam Vendolana bo sie zgłaszał - cóż, szkoda.

Frosty, hm.... nie powiem, żebym była przekonana do tego pomysłu; nie wiem też, czy pożyjesz długo w takiej drużynie jaka się szykuje, ale jeśli przyślesz przekonywującą kartę to się zastanowie. Choć jakbyś mial inny pomysl na postać to nie bylo by zle. I napisz jeszcze jaki masz styl gry i czego oczekujesz od sesji

[center:c41ab2ebe8]Osoby już przyjęte proszę do piątku o przesłanie mi kompletnych kart postaci z naniesionymi wszystkimi poprawkami i uwagami. Tyczy sie to zwłaszcza Lyssei !! Jesli ktos ma obrazek to rowniez prosze przyslac.[/center:c41ab2ebe8]

Jjeszcze jedno: proszę to robic na maila bo mi sie skrzynka z PW zapycha :P sayane@o2.pl - chyb, że ktos bardzo nie chce. I niech sie nikt nie denerwuje, jeśli nie odpowiadam ale w tygodniu jestem na necie najwczesniej o 20stej.
A ponieważ szykuje sie drużyna zabijaków, mozecie zapomnieć o Palanthas, poprowadzę Wam inną przygodę

W ogole marny termin wybrałam na grę: ferie i sesja... Moze jakos sie uda.
 
Sayane jest offline