Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2009, 00:09   #13
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
No, no, Darken, na polterze przyuważyłem informacje o wycieku, załapałem się (w 10 minut po :P) i... Jestem pod wrażeniem. Poważnie.

Wrażenia na szybko - nie czytałem, przeglądałem. Skład ładny, tłumaczenie trudno mi jeszcze ocenić (z czasem na pewno się przyczepię :P), ogólnie wygląda bardzo estetycznie. Tylko jedna uwaga w tej chwili - czy w dniu "oficjalnej premiery" planujesz wersję do druku? Z jakimś mniej egzotycznym układem stron? Bo ja wiem, że hardkorowi indiefani czytają dużo dłuższe pedeefy na ekranach kompów, ale ja wolałbym to sobie po prostu druknąć, gdyby naszło mnie na grę/prowadzenie.

Ogólnie - szacun. Pozytywnie się zawiodłem.

Edit:

Mała uwaga. Może ułożyć zdolności, jak to zwykle się robi, zgodnie z alfabetem? Tak samo sekrety? Nie ma ich specjalnie wiele, ale byłoby miło...
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.

Ostatnio edytowane przez Kutak : 30-01-2009 o 00:23.
Kutak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem