Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2009, 00:35   #327
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Cóż, zawsze możesz skorzystać z for przeznaczonych specjalnie dla potrzeb dyskusji filozoficznych, których w necie jest pod dostatkiem i które oferują znacznie bogatszy zakres tematyczny i gdzie nikt nikogo nie ogranicza w doborze argumentów. Last Inn jest forum przeznaczonym głównie do sesjowania, natomiast wszelkie inne tematy nie związane z RPG są jedynie dodatkiem, odskocznią, są lecz być nie muszą. O zakazie poruszania tematów religijnych możesz myśleć co chcesz, jednak to ja jestem odpowiedzialna za treści pojawiające się na tym forum i to ja później wysłuchuję dziesiątek skarg pod tytułem "bo ja się poczułem/am urażony/a i sobie nie życzę, zrób coś z tym". I to ja muszę interweniować w sprawach, które niejednokrotnie rozwiązać się jasno nie da. Dyskusja na ten temat była prowadzona nie raz i nie będziemy do niej wracać. Stanowisko Last Inn głosi, że każdy użytkownik może myśleć co chce i wyznawać co chce, lecz w sieci są miejsca dużo lepiej i profesjonalniej przystosowane do wdawania się w dyskusje lub kłótnie o podłożu religijno-politycznym. Obsługa nie czuje się kompetentna rozstrzygać takich sporów, jakie już nie raz na łamach tego forum były prowadzone, a które wyrządzają większą szkodę niż prośba o nie podejmowanie takich tematów.

W związku z tym, że pojawiło się tu już sporo głosów, które jednoznacznie stwierdzają, iż dyskusji w tym kąciku nie sposób prowadzić bez otoczki religijnej, temat zgodnie z Regulaminem zostaje zamknięty.
 
Milly jest offline