Wątek: Arka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2006, 20:56   #23
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Poczuliście lekkie drżenie, które przeszło przez kadłub. To włączyły się silniki Airbusa, co jest niechybnym znakiem, że start właśnie się zaczął. Sterwadessy jeszcze raz przeszły między rzędami patrząc, czy każdy jest już zapięty w pas. Po tej czynności jedna z nich znika za kotarą w części dziobowej zaś druga siada na wolnym miejscu i zapina pas.
[user=170,1420,1413]Pomagasz dziewczynie zapiąć pas. Zauważasz jej zmieszanie i lekki rumieniec na twarzy. Potem sam się zapinasz.
-Dziękuję - słyszysz z boku. - W samochodzie też mam problemy z zapięciem się w pas. Jakoś nie mam smykałki do tego. Kinga usadowiła się wygodniej gdy drżenie przeszło przez kadłub samolotu. Wyjrzałeś przez okienko, ale tam poza skrzydłem maszyny nie było nic ciekawego do oglądania. [/user]
[user=561,1420,1413]Nie, obok was jest wolne miejsce. A Daniel odpowiada:
- W Sztokholmie nie byłem, ale byłem w Malme. Szwedzi do idealny naród, gdyż dla nich gość to prawdziwe święto. Pamiętam, że 2 dni spędzone wtedy w Malme to jak tydzień na Kajmanach. Klimat surowy, ale o tej porze roku nie odbiega od tego, co mamy u siebie w Polsce. Jesli mają tam ryby - to zapraszam na makrelę. Robią wspaniałą[/user]
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline