Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2009, 19:56   #28
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
1. Rozumiem, ze wystarczy znajomosć świata Tais w oparciu o stronę "Siste, viator in Tais!" i komentarze do poprzedniej sesji?
W sumie tak.. wiem, że to mimo wszystko ubogie źródła, i resztę można z pomoca własnej fantazji rozbudować. Najwyżej wprowadzę poprawki lub inne zmiany w historii. (prawie na pewno)

Cytat:
2. Kwestia finansowa - czy ilośc pieniędzy określa się na podstawie poziomu postaci wg. zasad D&D 3.0?
Wolę trzymać zasad z 3.0 ale szczere mówiąc będę zwracał uwagę tylko gdy gracze przesadzą z ekwipunkiem. Więc nie ma obładowywać się ze sprzętem (nie dopuszczę do gry chodzącej zbrjowni ), broń i zbroja najwyżej +3, artefakty są zabronione.

Cytat:
3. Podręczniki. Nie zostało to wyraźnie zaznaczone, ale można korzystać z wszystkich polskich podręczników do ed. 3.0? Jesli np. chciałbym wybrać sobie kilka przedmiotów z "Księgi broni i ekwipunku" byłoby to jakimś dużym problemem?
Żaden problem...mam dość duży dostęp do różnych źródeł D&D, dobrze by jednak było w przypadku korzystania źródeł innych niż podstawowe podręczniki, kandydat do gry podał mi z jakiego źródła sie korzystało. Żebym wiedział gdzie szukać.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline