Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2009, 15:04   #1
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Warsztaty Pisarkie - podforum komentarzy

Temat założyłem by wybadać ile osób pragnie by w Warsztatach Pisarskich powstało podforum Komentarze do Warsztatów.

Jest to jednocześnie informacja dla koordynatorów, zależnie od wyników sondy, że takie podforum by się przydało lub nie.

Ja osobiście jestem na tak, ponieważ Warsztaty Pisarskie od początku mają dość zbliżoną formę do sesji, a te (jak wiadomo) mają podfora komentarzy.

Idąc dalej sądzę, że nie będzie dobrym pomysłem komentowanie typowych warsztatów "Mistrz-Uczeń", tych jawnych oczywiście (np. Merill - Rainrir) w temacie w którym faktycznie się "uczy i pracuje". Raz że inni nie chcą przeszkadzać (i bardzo dobrze), a dwa że źle by to wyglądało na przemian post "do uczenia" i post "do komentowania".

Zatem... co o tym sądzicie?

PS. Sonda zakończy się 15 lutego. Myślę, że do tego czasu wszyscy zainteresowani zdążą odpowiedzieć.

Edit:

Sonda zakończona i odpowiedziało... 14 osób? <westchnienie>

Trochę się zawiodłem...
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 15-02-2009 o 17:16.
Gettor jest offline