Wątek: Arka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2006, 21:51   #30
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Samolot zwiększył pułap, ale dziś jest bezchmurne niebo i widać w dole całą niemały skrawek Polski. Warszawa została daleko w tyle, a lot przebiega bez zakłóceń. Stewardessy zaczynają roznosić zamawiane wcześniej drinki.
[user=170,1420,1413]- Jakby było można to super. Chętnie popatrzę, jak to wygląda przy lądowaniu - Kinga znów opadła na fotel i wyraźnie odetchnęła z ulgą. - Cieszę się, że spotkałam kogoś tak miłego, że zechciał mi pomóc.[/user]
[user=561,1420,1413]- Przyjaciół można znaleźć wszędzie, to prawda - zgodził się Daniel. - A co do mieszkania, to mam niewielką kawalerkę w Milanówku, gdzie lubię przebywać, bo ma fajny klimat. Niestety, nie jestem tam za często - robota, sama rozumiesz. Ale jak jestem, to chcę się tam namieszkać jak najdłużej. A ty? Skąd jesteś?[/user]
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline