Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2009, 17:02   #208
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Kelly Zobacz post
Mam zgryz. Poniewaz po walce obawiam się, czy ktoryś z naszych nie został przejęty przez tego gościa od wiedźmy, po prostu patrzę na naszych na nadwrażliwości. Nie ma bata, mamy diabolistę, chyba, ze ma niewidzialność bardzo wysoką, albo staje się coś, o czym niewiem. Mira, wiesz, co to oznacza standardowo. Facet ma na głowie całą Camarillę, ale może zmieniłaś ten element u siebie? Sądzę, ze taką wiedzę, czym jest diabolizm i jak się traktuje jego realizatorów, posiadałby każdy wampir. Pamiętam zresztą za co skazano Deresza. Dlatego potrzebowalbym wyjasnień.
Hawk chyba też sam wie, co to oznacza (jak nawet ja wiem! ) i, mam nadzieję, ma pomysł, jak się z tego wyplątać. Zaginięcie Vengadora z pewnością nie zostanie, mówiąc kolokwialnie, "olane". Ale wydaje mi się, że to sprawa do omówienia w warstwie fabularnej, bez konieczności interwencji MG.

Pozdr
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline