Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2009, 18:23   #434
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Jeszcze raz muszę wszystkich przeprosić prosić o wyrozumiałość i cierpliwość. Okres grypowy rozłożył dyspozytorów i duża ilość załogi. Ci co pozostali – dyspozytorzy w tym ja od soboty pracują po szesnaście godzin na dobę aby utrzymać instalację na ruchu. Jest to taka instalacja jakiej nie należy w czasie zimy odstawiać. Padm na twarz bo właśnie wróciłem po takiej szychcie i postanowiłem tylko skrobnąć informację te najgorsze iż nie wiem ile czasu może taka kuriozalna sytuacja praca po 16 godzin może się utrzymać. Niby w środę ma wrócić jeden z chorobowego ale to nigdy nic nie wiadomo jeśli wrócić wreszcie odetchnę bo będę ;pracował tylko normalnie po 8 godzin. Proszę więc o cierpliwość jeśli czyta to ktoś u kogo gram proszę o chwilowe Npcowanie mojej postaci gra według założeń moralnych postaci w twojej Mortaler.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline