Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2009, 20:47   #19
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Co do stron, to ja ich nie tworzyłem. Ale tworzyłem kilka razy według nich postacie (brak podręcznika na miejscu) i działają dobrze. Wystarczy zmienić kodowanie strony i jest ok.

kszyk.
System SW d6 zakłada, że postać może się posługiwać mocą i na początek daje klasę padawana, upadłego jedi i chyba kogoś kogo w wolnym tłumaczeniu nazywał bym Jedi samouk, Plus postać tworzona od zera na bazie człowieka lub obcego.
Ale to że postać posługuje się mocą, nieznaczy, że była w szkolona w posługiwaniu się mocą, lub że stawia dopiero pierwsze kroki na drodze do bycia rycerzem jedi.


Upadły jedi to ktoś kto odebrał szkolenie, ale z różnych powodów (upadek ideałów, bądz śmierć przyjaciela) odszedł/został wyrzucony z zakonu, więc obeznie także nie posiada ani rangi, ani spektakularnych mocy, a jedynie podstawy. Taki jedi, obrazowo mówiąc jak z drugiej części Knight of the old republic, musi się uczyć na nowo, choć ma już podstawy. Tak jakby został jeszzce raz padawanem.
 
deMaus jest offline