Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2009, 11:16   #47
AC.
 
AC.'s Avatar
 
Reputacja: 1 AC. nie jest za bardzo znanyAC. nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Smola Zobacz post
Mam pytanie. Mniej więcej co ile czasu moge sie spodziewać notki? Memo i Mośko mają najczęściej. Jestem ciekaw również czego Nansze sie nie udziela. Mam nadzieje że sesja przetrwa
Mieli najczęściej, bo i najkrócej. Jednak tak jak mówiłem wcześniej ta sesja tutaj jest kontynuacją sesji z innego forum. Niestety większość tamtych graczy nie chciała tu przyjść, ale sesja już jest tam kontynuowana. Ta tutaj jednak nie będzie porzucona stąd zrobiłem dodatkową rekrutację. Postacie Mema i Mośka jednak nie wsiąkły i istnieją w tym samym świecie dlatego nie będę ich kasował z listy graczy.
Nansze ma sesje w szkole i gdy skończą jej się egzaminy wróci.
Hikaru nie wiem czemu przestał odpisywać, coś mówił że nie miał czasu.
Grabi kompletnie zniknął bez ostrzeżenia

Tak sesja przetrwa.

Cytat:
Napisał Marjan Zobacz post
Ja chciałbym przeprosić ze dziś dopiero odpisałem ale nie dostałem info zę sesje już jest

I co ile możemy się spodziewać postów odpowiadających??
I czy mamy przeczytać cała sesje czy niekoniecznie?
Codziennie, co dwa dni lub dłużej gdy czekamy na post gracza, którego akcje postaci wpływają na twoją postać.

Cytat:
Napisał killihno Zobacz post
Ja tam poprzednich nie czytam, żeby po prostu nie wiedzieć za dużo o losach postaci mi nie towarzyszących i lepiej wczuć się w klimat.
Nie trzeba czytać poprzednich wydarzeń choć wszystkie wątki łączą się w jedną całość. Rzeczywiście tak chyba lepiej się wczuć. Zdarzają się jednak sytuacje (jak w życiu), gdy sobie myślimy "Co to kurde było? Czemu to się stało? ", jednak zazwyczaj wasze postacie będą mogły zadawać pytania i w końcu dojść do odpowiedzi na wszelkie pytania.
 
AC. jest offline