Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2009, 19:22   #116
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Dałam małe wtrącenie, żebyście lepiej poznali sytuację i mogli jeszcze podziałaś Wtrącenie to nie koniec tury, to tylko dodatkowe przyśpieszające info!

Osoby które walczą niech plis walczą nadal [wynik ich ataku opiszę na koniec tury], niech nie wykonują już innej akcji niż atak do końca tury [mogą gadać, rzucać pomysły/uwagi, ale niech zajmą się walką. Czyli, Faurin, dowiesz się za 2 dni czy trafiłeś! [póki co to jedyny czujny, co nadal widzi powracającego potwora...!]

PS kolekcjonuję elfickie przysłowia z TJT i PDP [tak, specjalnie taką nazwę wybrałam...! ]:
Trafił jak strzałą w brokuł.
Co ma ryba do serdela?
Przepadł jak Chlebuś w wodę.

PS Faurin; Isendir tak miłosiernie się zapowiada... Taki kochany, dobroduszny elf... Jak dobrze zobaczyć takiego elfa, nie wypranego z uczuć, który i chętny czcić tradycję, i przytrzyma koledze torebkę [], znaczy torbę podróżną khym, i drowa chce zastąpić na końcu pochodu żeby ten poczuł się lepiej... Tak, taaak, jaki cudowny elf! Idź tym tropem a będę wielbić Isendira! Wreszcie elficki elf z elfickim charakterem z lasu Almeńskiego! Więcej tego, więcej miłosierdzia! [serduszka]
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.

Ostatnio edytowane przez Almena : 04-02-2009 o 21:14.
Almena jest offline