Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2009, 14:03   #1
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Rekrutacja dodatkowa - Sala Luster

Witam bardzo serdecznie w dodatkowej rekrutacji do sesji jaką mam przyjemność prowadzić wraz z Lilith
Poszukujemy 2 osób z darem typowo ofensywnym oraz 1 z darem leczniczym. Mam nadzieję, że ktoś się skusi gdyż powiem szczerze po aktualnych wydarzeniach w sesji jeśli grupa nie dostanie wsparcia ogniowego nie wróżę im dotrwania do końca gry. <czarny humor MG off>


Znajomość sesji jest wymagana aby dołączyć do gry.


Link do poprzedniej rekrutacji: (Rekrutacja [System Autorski] Sala Luster)

Link do sesji:

Link do komentarzy:


Rekrutacja dodatkowa potrwa do znalezienia odpowiednich dwóch-trzech osób. Tempo pisania postów wynosi około 1 na tydzień. Lepiej jest jednak kiedy pojawiają się gdzieś wasze odpowiedzi po 2-4 dniach tak abyśmy i my mieli czas przemyśleć odpowiedź

Co mogę powiedzieć na temat konwencji sesji ? Jest to zabawa wyobraźnią, dozwolone jest wszystko w granicach zdrowego rozsądku Zabawa jest moim zdaniem przednia dla wszystkich. Zatem zapraszam do wysyłania pomysłów na pw, bądź też w tym temacie

Jakich postaci oczekujemy ? W sesji istnieje grupa społeczna nazwana przez nas Towarzyszami. Są to osoby nie zrzeszone w stadach. I to właśnie status Towarzysza przypada w roli osób, które chciałyby dołączyć do rozgrywki.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline