Wątek: Katakumby
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2009, 22:04   #5
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Alex szedł ścieżką z mieszanymi uczuciami. Najbardziej irytowała go ta czarna małpa na przedzie pochodu. „No właśnie, niby, dlaczego ma on być na czele? Powinien być na końcu!” Myśl ta nie dawała Alejowi spokoju, dlatego też wyprzedził czarnoskórego szybkim krokiem, łypiąc na niego spod byka i mierząc go od stóp do głów.

Idąc tak wsadził rękę pod kurtkę, poprawiając coś pod nią, a następnie ignorując wszystkich, wszystkich szczególnie te irytujące pytaniajakiejś kobiety z tyłu, skupił się tylko na obmyślaniu swojego położenia. Prychnął parę razy, rzucając gardzące spojrzenia w stronę lalusiowatych towarzyszy. „Socjolog?! I co to ma niby być..” pomyślał kręcąc głową.


( Za wszelkie rasistowskie, szowinistyczne i ksenofobiczne teksty w moich postach przepraszam. nie jestem rasistą jako człowiek, a moje posty nie mają na celu obrażania kogokolwiek uczuć. Po prostu odgrywam swoją postać, która chcąc nie chcąc ma taki a nie inny pogląd na świat. Jeśli jednak, kogoś by to raziło, proszę uprzejmie o poinformowanie mnie o tym fakcie, a niestosowne zwroty zastąpię innymi. Witam przy tym wszystkich graczy i życzę miłej zabawy.)
 
Mortarel jest offline