Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2009, 22:52   #11
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Post dodany. Nie bójcie się bić do mnie na PW o lokacje czy zapytania czy coś możecie. Preferuje dość wolna grę i nie będę was oprowadzał po dziedzinie, mówił kiedy wypada z niej wyjść czy załatwiał transport. Co zaś informacji indywidualnych – cóż, jak mam akurat humor to sobie turlam na świadomość/intuicje/czujność/inteligencję. Ale to jak mam humor
Ale wasza „jaskinia Batmana” dostanie zaraz w komentarzach mapkę.
Na post macie termin: 12 Luty 2009. Nikt się nie obrazi jeśli się sprężycie albo tempem postów albo akcja waszych postaci.
Bym zapomniał, jeśli używacie magy lub talizmanów – zaznaczajcie mi to na PW wraz z mechaniką ewentualną. Bym potem nie musiał się głowić.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.

Ostatnio edytowane przez Johan Watherman : 06-02-2009 o 11:21.
Johan Watherman jest offline