Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2009, 11:17   #11
mocca90
 
Reputacja: 1 mocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie coś
Ja polecam przede wszystkim Gears of War - obie części wypas, a w dwójkę możesz jeszcze pograć na multi i grać i grać i grać Ja osobiście lubię zręcznościowe gry akcji i ogólnie szeroko pojęte gry akcji jak właśnie GoW, The Bourne Conspiracy (zapowiadane jako skradanka, okazało się strzelanką, ale bardzo mi się podoba ), Assassin's Creed, Prince of Persia (przejść warto, ale gra jest strasznie prosta i to denerwuje), The Force Unleashed faktycznie bardzo fajne również Co do Fable 2 to moim zdaniem to jest kolejna żałośnie prosta gra... Po śmierci odradzasz się w tym samym miejscu bez żadnych strat... Tracisz tylko orby z doświadczeniem, których nie zdąrzyłeś podnieść, ale tak to po prostu się podnosisz i walczysz dalej... Przez to nie ma motywacji do budowania jakiejś potężnej postaci, bo w zasadzie można przejść całą grę z najsłabszą bronią tylko zajmie to nieco więcej czasu... Osobiście nie przepadam za FPSami, ale jeśli lubisz to tutaj polecam Call of Duty World at World (to najnowsze), a jeśli chcesz tańsze i nie grałeś na PC to CoD4 jest genialne, bo nawet mi się bardzo podobało
 
mocca90 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem