Wątek: Yu-Gi-Oh
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2009, 13:18   #15
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Eeeeee tam, a mi się wydaje, że wiekszość z was poprostu zaczynała od magica i dlatego się nim tak jaracie. Po pierwsze uważam, że nikt nie powinien oceniać yo-gi-oh dopuki porzadnie w nią nie zagra. Porządnie znaczy pozna chociażby mały procent setek trików które można w tej grze robić. Ja zaczynałem od tej karcianki, może i to jest główny powód, ale jak narazie mam 19 lat, grałem w Magica, przez pełne ryte dwa tygodnie wakacji (nie miałem wyboru) i powiem szczerze, gra spoko, ale co w tym takiego fascynującego, masz silniejsze karty i dobre bloki to wygrywasz, nie to odpadasz...Nie czuje sie jakis super w to, ale wystarczy, ze masz ładne karty i tyle. W dodatku wszystko ma tam efekty, co jak dla mnie jest przegięciem.. Yo-gi to co innego, oddzielne karty potworów, pułapek, spelli i wszystkiego takiego. W każdej chwili myśląc, ze masz już przeciwnika w kieszeni może Cie totalnie zaskoczyć, odwrócić sytuacje i posłać do piachu. Pozatym uczy ciągłego kombinowania, postaw chociaż na chwile na silne karty i już po Tobie...W Magicu w ogóle się nie musiałem specjalnie wysilać, a wygrywałem nawet z mocnymi graczami...silne blockery no to atakuje latającymi stworkami tak dla przykładu...no i co to za wielkie cudo...Naprawde sądze, że poprostu wiele osób powinno się wreszcie oderwać od tego Magica i spróbować czegoś świerzego..a nie narzekać że cała reszta mówiąc, ze to tylko słabe kopie waszej ukochanej karcianki bez obrazy oczywiscie. A co do posta którego wcześniej czytałem, co do problemu zrozumienia kart. Najlepiej jest zaczynać na gierkach z kompa czy gameboya, łatwo je dorwać w necie na jakiś emulator. Wtedy nawet gdy do końca nie rozumiesz treści karty wystarczy podpatrzeć jej efekt w grze i można się domyślić, a jesli nadal masz problem, wejdź na jakąś dużą strone o yo-gi-oh masz tam przetłumaczoną na polski mase kart No i w ostateczności pozostają proste fora, na których spokojnie można spytać o to i tamto Polecam gierke i jak dla mnie super A co do Yo-Gi-Oh online to z tego co wiem to jest tylko płatna wersja albo można sobie ściągnąć na psp i grać po sieci z innymi graczami...niestety nadal mało kto ma psp a i tak to działa tylko na młą odległość więc chyba lepiej już zagrać normalnie ;p

Swoją drogą, jeśli ktoś chce sie pobawić w znawce tej gierki polecam gre na gameboya yo-gi-oh gx ja oczywiście gram na emulatorze ale nie ważne Tak czy siak macie tam poza zwykłymi pojedynkami, tzw egzaminy Trzeba zdawać teorie i praktyke. Jak wam sie nie uda to nic sie nie stanie, ale jesli tak rozwijacie się, dostajecie nowe tytuły itp itd. No ale oczywiście najprzydatniejszy jest fakt, że się człowiek rozwija Świetne są mini pojedynki w ramach egzaminów praktycznych. Macie tylko określone pare kart, gotową ilośc punktów i jest tylko jeden spsoób by zakończyć pojedynek wygraną Problem w tym, że sytuacja zawsze wydaje się być beznadziejna i naprawde trzeba się ostro nad tym nagłowić Dobre jak ktoś jest pomysłowy i cierpliwy

Ściągnołem sobie niedawno Yo-Gi-Oh! GX Tag Force na PSP nie zauważyłem tam modu multi przez net Więc jeśli ktoś ma tą gierke na swoim psp, to prosze o kontakt, dla wspólnych meczyków pozdrawiam hehe
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 08-02-2009 o 18:00.
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem