Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2009, 16:35   #2
Hikaru
 
Hikaru's Avatar
 
Reputacja: 1 Hikaru ma wyłączoną reputację
Centrum Pokemon nie było tego dnia przepełnione ludźmi do granic możliwości, ale było ich na tyle wystarczająco, aby nikt nie odkrył moich, nie do końca legalnych, interesów. Stałem tak oparty nonszalancko o ścianę, ukryty w cieniu. Ubrany całkowicie na czarno, odróżniający się od pozostałych, niczym czarna owca w stadzie białych, ‘normalnych’.
W interesie, który prowadziłem, nie było łatwo, ale wysiłek był stuprocentowo opłacalny. Jak dotąd ani razu nie złapany przez stróżów prawa, ani razu przyłapany na kradzieży Pokemonów i na dodatek z odpowiednią reputacją wśród okolicznych gangów oraz klienteli. Te i wiele innych czynników pozwalało na odpowiednio duży zysk ze sprzedaży kradzionych Poków. Ach, no i oczywiście zdolności perswazji jak i…
- Czyż nie większą satysfakcją byłoby dowiedzieć się samemu, młoda damo? – Kłamstwo… to też było potrzebne w tej robocie. No i oczywiście brak sumienia. Oraz ostrożność, aby nikt z klientów nie dowiedział się prawdy...
Jeszcze chciałem coś dodać, aby w końcu subtelnie pozbyć się tej młodej blondynki sprzed mojego nosa, kiedy moją uwagę zwróciło głuche uderzenie gdzieś na górze.
- Hm… - mruknąłem sam do siebie, unosząc delikatnie wzrok ku sufitowi. Uśmiechnąłem się jednym kącikiem ust, co z pewnością dodało mi jeszcze bardziej groźnego wyglądu. Choć nie miałem stuprocentowej pewności, domyślałem się, że wkrótce zacznie być tutaj całkiem ciekawie. Postanowiłem poczekać na rozwój wydarzeń…
 
__________________
setsugai, setsugai se yo~
意味のないことなんて何もない 僕 の�-では
輝... わたしは ひかる です.
Hikaru jest offline