Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2009, 17:15   #3
Fehu
 
Fehu's Avatar
 
Reputacja: 1 Fehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodze
- No, no. Szambonurki przyszły - mruknęłam do siebie, obserwując członków zespołu Agua uważnie.
Zdawali się czegoś szukać. Ciekawe, czego. Cóż, może zgubili dziesięciocentówkę, zakpiłam w myślach. Niezastanawiając sie dłużej, podniosłam się zgrabnie i spojrzałam na niebo. Mmm, deszcz. Niezbyt dobra pora na obchód po mieście, ale sam w sobie miał coś pięknego. Bo czyż spadająca znikąd i zewsząd jednocześnie woda nie jest piękna?
Ruszyłam z wolna, kołysząc zgrabnie krągłościami, w stronę Centrum Pokemon. Przechodząc obok jednego z członków zespołu Aqua, napadła mnie przemożna chęć szybkiego zarobku. To było silniejsze ode mnie. Potknęłam się o płaski grunt i wpadłam na jednego z 'szambonurków'.
- Och, pan wybaczy. Błoto - powiedziałam tak słodko, niewinnie, a jednocześnie tak perfidnie i jadowicie, że z trudem powstrzymałam się od parsknięcia śmiechem. Robiłem to tyle razy, a za każdym mój kunszt aktorski zaskakiwał mnie samą z jednakową mocą.
Niezgrabnie oparta o ofiarę, podjęłam dyskretną próbę pozbawienia nieszczęśnika jednego z pokeballi, przypiętych do pasa.
 
__________________
Gadu: 1691997, zadzwoń! ;'x

Ostatnio edytowane przez Fehu : 07-02-2009 o 17:21.
Fehu jest offline