Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2006, 16:55   #1
SHAQER
 
Reputacja: 1 SHAQER ma wyłączoną reputację
[Komentarze] Saintsville (Deadlands Weird West)

Nadeszła sesja a ja jak na studenta przystało rozpoczynam sesję Jedyną przeszkodą jaka stoi nam na drodze jest tymczasowy brak historii postaci Tempa i Darkena.

Co do zasad. Pojedynki, rzuty itp. Rozstrzygam ja na podstawie umiejętności i współczynników, które mi podesłaliście. Sztony (tak pojawią się) zostaną rozlosowane przez graczy poprzez wybranie przez nich 3 numerków od 1 do 85. Używanie ich będzie możliwe w trakcie rozgrywki poza głównym oknem przygody, czyli przez PW i przez GG. Dla osób nieznających mechaniki sztony losu symbolizują łut szczęścia, jaki posiada dana postać. Można nimi poprawić jakąś akcję, zapobiec otrzymaniu ran itp. Jednak pamiętajcie „Fortuna to niestała dziwka” i szeryf też posiada sztony dla swoich Hombres. Mam sztony i nie zawaham się ich użyć Reszta wyjdzie w praniu

Gracze mają pełne prawo do opisywania rzeczy, które widzą, mogą wprowadzić jakichś BNów, którzy wiele nie zmienią w przygodzie itp. Pamiętajcie ja tu jestem dla was nie wy dla mnie. Bawcie się tą przygodą i jeżeli chcecie odchodźcie od głównego wątku przygody ale zapomnijcie by nań wrócić Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania służę.

UW jak najbardziej zachęcam jednak mam nadzieje, że ta sesja nie przerodzi się w posty bez treści. Jeżeli piszecie UW starajcie opisać jakieś drzewo czy coś tak, żeby każdy mógł odnaleźć coś dla siebie w poście Jeżeli ktokolwiek dopisze się do tego tematu jako czytasz proszę żebyście takiej osobie udostępnili UW. Yarotowi od razu udostępniajcie

Przed postem Imie bohatera, teksty mówione kursywą a mysli ~~ pomiędzy tekstem. Proszę żeby ograniczyć króciutkie pościki. A narracja w trzeciej osobie.

To tyle chyba mam nadzieje, że przygoda wam się spodoba, i że już niedługo zaczniemy czego Wam i sobie życzę

Adios Amigos

Ps. Byłbym zapomniał bardzo proszę żeby opisać najgorszy koszmar bohatera. Mile widziane szczegóły.

Ponadto osoby, które nie grały winny wiedzieć, że przy niektórych umiejętnościach należy dopisać specjalizacje. Umiejętności takie to np. Strzelanie: rewolwery, drringery, karabiny, strzelby. Walka: piąchy nóż itp. Rzucanie: wyważone niewyważone itd. Wykupienie innej umiejętności z pakietu kosztuje zawsze 3 i ma taki sam poziom jak ta inna. Jeżeli ktoś będzie miał z tym problemy proszę pisać
 
SHAQER jest offline