Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2009, 16:34   #21
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Czuję się jak główna zła postać w jakimś filmie :P
Oczywiście dopisuję Cię Prabarze na miejsce siódme w kolejce.

Cytat:
Napisał Prabar_Hellimin
-Sawin to paladyn, noszący ze sobą miecz dwuręczny, który nie przykładał się do nauk o magii. Wiemy też, że przez pewien czas służył na posterunku granicznym
Małe sprostowanie - Sawin ma miecz jednoręczny i tarczę. Tyle że to drugie zagubiło się gdzieś między jednym opowiadaniem a drugim

Co do śmielszego kreowania państwa, to wyobraź sobie że celowo o tym nie pisałem. Wolałbym zobaczyć inne osoby wysilające się na tworzenie nazw i imion, a nie samemu wszystko tworzyć. To wspólna praca, niechaj więc każdy ma okazję się wykazać.

Co do charakterystyki to jestem mniej więcej tego samego zdania co Prabar - jednak nie chcę być despotą, dlatego postanowiłem dać wszystkim wolną rękę we wprowadzaniu nowych postaci.

Cytat:
Napisał Prabar_Hellimin
Choćby niewiem jak bezsensowne wydawało Ci się czyjeś działanie, to zakładaj, że autor miał w tym jakiś zamiar.
Tu się zgodzę i chylę czoła. Jednak pamiętajmy też, że to nie autorowi przyjdzie zmierzyć się z konsekwencjami i następstwami takiego działania, lecz następnej osobie - a to już czasami jest problematyczne.

Cytat:
Napisał Mono
Ps. Gettor(rze?) nie każdy ma tę samą wizję jakiejś postaci, a gra nie polega na bieganiu i szukaniu w Wiki czy innych słownikach znaczenia/opisu/wyglądu... każdy ma swój świat, a najważniejsze jest by następny mistrz wziął pod uwagę poprzedników...
Mono, trochę zaprzeczasz sam sobie. Pierw piszesz że każdy ma swoją wizję postaci, a potem że każda następna osoba powinna wziąć pod uwagę to co napisali poprzednicy.
Zapytano mnie jaki charakter ma Sawin - odpowiedziałem (dając link) że taki sam jak paladyn w każdej grze/filmie/systemie. Co w tym takiego dziwnego/nieodpowiedniego?

Generalnie ciężko gododzić wszystkim i każdemu z osobna - bo każdy ma inne oczekiwania. Proszę więc o wyrozumiałość, bo staram się (jak na me skromne możliwości) by uczestnictwo w opowiadaniach było przyjemnością dla wszystkich, a nie utrapieniem.

Niemniej cieszę się, że wyrażacie własne zdania.
 
Gettor jest offline