Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2009, 17:10   #22
Mono
 
Mono's Avatar
 
Reputacja: 1 Mono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwu
1)
Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
Mono, trochę zaprzeczasz sam sobie. Pierw piszesz że każdy ma swoją wizję postaci, a potem że każda następna osoba powinna wziąć pod uwagę to co napisali poprzednicy.
Ad 1) Nie zaprzeczam sobie. Ino stwierdzam, co najważniejsze, że Trzeba wziąć pod uwagę to co piszą poprzednicy, a rozwijać postać po swojemu(wedle swojej wizji) Tylko jeśli nie jest sprzeczne z tym co pisali inni i jeśli jest na to zostawione miejsce(bo nikt o to nie zaczepił), bo będzie niespójnie... teraz chyba jaśniej wyjaśniłem

Jeszcze odnośnie wizji postaci - to chodziło mi o to co napisała Lilith: "Postać Sawina podryguje, jak potłuczona"... znaczy że raz ucieka innym razem walczy w zależności kto pisze kontynuacje. Dlatego napisałem:

"W przypadku drugim, gdy nie byłoby takiej charakterystyki, zmusza to do trzymania klimatu i spójności przez mistrzuniów[...]. Zmusza nas też niejako do sporego wysiłku - myślenia - i ciągłego kształcenia," - co podtrzymuje

2)
Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
Zapytano mnie jaki charakter ma Sawin - odpowiedziałem (dając link) że taki sam jak paladyn w każdej grze/filmie/systemie. Co w tym takiego dziwnego/nieodpowiedniego?
Ad2) Tu faktycznie może źle zrozumiałem... odebrałem to jako napad na "nieobytego w piśmie". Jeśli nie chodziło o to to przepraszam

3)
Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
Generalnie ciężko gododzić wszystkim i każdemu z osobna - bo każdy ma inne oczekiwania. Proszę więc o wyrozumiałość, bo staram się (jak na me skromne możliwości) by uczestnictwo w opowiadaniach było przyjemnością dla wszystkich, a nie utrapieniem.
Ad 3) Osobiście nie atakuje Cię tylko nieścisłości i niektóre złe(moim zdaniem) pomysły. Zapewniam Cię, iż moim zdaniem wszystko jest w należytym porządku i radzisz sobie świetnie (trzeba być ogarniętym aby To wszystko trzymać w ryzach)

Pozdrawiam
 
Mono jest offline